Kotydž

Zaži niečo iné

Nebaví ťa každodenná rutina a chceš zažiť niečo viac ?

Chata Kotydž sa nachádza uprostred Štiavnických vrchov a ponúka ti dokonalý priestor na oddych. Nejedná sa však o štandardné ubytovanie.O chate

V chate je všetko čo potrebuješ k prežitiu pohodového víkendu. Aby si sa u nás cítil príjemne, vsadili sme na minimalizmus, preto vo vnútri nájdeš len pohodlnú manželskú posteľ a trochu nábytku.

A vieš čo je úplnou čerešničkou na torte ? No predsa veľká presklená stena, ktorá ti zaručí dych berúci výhľad na Štiavnickú prírodu priamo z pohodlia postele.

Hygiena

Chatka je situovaná v lese, takže neočakávaj kúpeľňu ako v Hiltone.

Za chatou sa nachádza outdoorová “kúpeľňa”. Nájdeš v nej suché WC, lavór na základnú hygienu ale aj kempingovú sprchu. 

10 metrov od chaty je studnička s úžitkovou vodou, neodporúčame ju piť. Vždy pri príchode budeš mať pripravenú pitnú vodu.

STRAVA

Neboj sa, mysleli sme aj na jedlo. Pri chatke sme pre teba pripravili ohnisko, kde si opečieš špekačku a pre náročnejších fajnšmekrov máme k dispozícií rozpálený gril. Počas upršaných dní si môžeš jedlo pripraviť na jednoplatničke. 

Ak ti ani to nestačí, 5 minút od chaty sa nachádza historické centrum Banskej Štiavnice s prvotriednymi vyberanými reštauráciami a barmi.

Vybavenie

K dispozícií máš všetko, čo potrebuješ k prežitiu pohodového víkendu. Nájdeš tam pár knižiek, stolných hier ale aj premietačku ak by si si chcel pozrieť dobrý film.

Kvalitný kavovar je samozrejmosťou, ale bez problémov pripravíš aj nesku zaliatu vodou z kanvice. Hrnčeky, taniere a príbor si nemusíš nosiť zo sebou, tiež máme. 

Galéria

Neustále zlepšujeme kvalitu našich služieb, ak chceš vidieť viac sleduj instagram @kotydz

dve osoby

povolené

pri objekte